Online Marketinges álláshirdetés 1

Közismert márkanévvel fémjelzett, piacvezető, nemzetközi szépség- és kozmetikai ipari vállalat online marketing munkatársat keres debreceni munkavégzéssel.

Fő feladatok:

  • Teljes körű online-offline marketing tevékenység
  • Tartalommal látja el az online és offline csatornákat, termékek kreatív szövegezése, image tervezéssel kiadványainkban, weboldalainkon, landing felületeken és social médiában.
  • Közösségi marketing eszközök folyamatos működtetése
  • Stratégiai tervezés, a brand hatékony, valós építése
  • Működteti és finomítja a meglévő marketing eszközöket
  • Javaslatot tesz új marketing eszközök bevezetésére és be is vezeti azokat
  • Marketingkommunikációs stratégia meghatározása az adott brand követelményeinek megfelelően
  • Termék bevezetési projektek koordinálása marketing szempontból (stratégia, elemzés)
  • Elkészíti a jelentéseket, statisztikákat
  • Elkészíti vagy elkészítteti a promóciós anyagokat, prospektusokat, marketing anyagokat

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 3-4 éves, marketing területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat vagy készség
  • Nagyfokú kreativitás
  • Eredményorientált, üzleti szemlélet
  • Honlap üzemeltetési, SEO ismeretek
  • Online marketing eszközök használatában való jártasság, illetve tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Stabil munkahely egy dinamikusan terjeszkedő nemzetközi vállalatnál
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Szakmai felkészítés
  • Fiatalos, lendületes, eredmény orientált csapat
  • Vonzó fizetési csomag és juttatások
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Továbbképzések

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi cég fiatalos és lelkes csapatának, úgy várjuk fényképes önéletrajzodat bérigénnyel megjelölve az allas@diamondnails.hu e-mail címre. A levél tárgyában tüntesd fel a pozíció nevét, 'Online Marketing Munkatárs'.