Primer savas műköröm előkészítő folyadék - Heti akciók

Ingyenes Szállítás: 10.000,-Ft vásárlás felett!
Kosár
A kosarában jelenleg nincs termék.
Főoldal » Műköröm Zselék » Primer Előkészítő folyadék 10ml

Primer Előkészítő folyadék 10ml

Nyitvatartás: H-P: 9-1730, Sz: 10-13
Primer Elõkészítõ folyadék 10 ml
A nagyításhoz kattintson a képre!
Termék ára: 750 Ft
Termék leírás
Kiszállítás 3 munkanapon belül! Minőség garancia Raktáron
db

Termék leírás
Árfigyelő

Primer előkészítő folyadék 10ml

Extra erős köröm előkészítő folyadék 10 ml-es kiszerelésben zselé illetve porcelán tapadásának elősegítésére.
  1. Természetes körmökre
  2. Zsírtalanít
  3. Fertőtlenít
  4. Vízelvonó hatású
  5. Biztos tapadást eredményez minden típusú körömnél
  6. Savas összetételű
  7. Ecsetes
  8. Problémás körmökre kifejezetten ajánljuk
Használata: Tip felragasztás illetve zselé vagy porcelán felhordása előtt a primer teljes száradásáig, "kifehéredéséig" várjunk. Kizárólag természetes körömre vigyük fel!
Árfigyelő
Íratkozzon fel a(z) Primer Előkészítő folyadék 10ml árfigyelésre, így amikor akciós lesz ez a termék, Ön kap egy értesítést a megadott e-mail címre.
Név:


E-mail:


Biztonsági kód:



A vásárlók közül 100% ajánlotta másoknak is ezt a terméket.
db


Biztonsági adatlap
13,3 MB

Gyűjts pontokat!
Vásárlásaidat pontokkal jutalmazunk, melyet később be tudsz váltani, így olcsóbban tudsz majd vásárolni termékeinkből.
Bővebb információ a pontgyűjtőről »
2011.10.12. - Vvike
Elégedett vagyok a termékkel, remélem a vendégeim is elégedettek lesznek! Örülök, hogy megtaláltam ezt a terméket!
2011.05.12. - szöszi72
tökéletes a vártat hozza, szeretek vele dolgozni.Az anyag jól tapad a körömhöz.Ezzel egy lépésben 3 feledatot tudok megoldani.
2010.03.11. - demos
Könnyen használható, kényelmes, kevés kell belőle,nem párolog, praktikus és gyorsan szárad.
2010.01.06. - seviki
Nagyon jó ez a primer.Gyorsan szárad,gombaölő hatású,zsírtalanít,nagyon erősen tapad rá az anyag.
2012.02.08. - JUDGE
nagyon bevált.erős és egyben biztonságos,nem kensz össze vele semmit,nem csöpög.
2012.02.08. - curacao7
Szép színű, megfelelő mennyiségű törtkagyló! Könnyű vele dolgozni és nagyon jól mutat a körömben.
2012.01.31. - Reni1987
Nekem is van ilyen ecsetes akril festékem, nekem nagyon megkönnyítette a munkámat! nagyon szép színe van, jó vele dolgozni. Azt szeretem benne hogy nem kell kikevernem hanem lecsavarom a kupakját és már kenhetem is, egyszerű a használata, pont jó állaga miatt szeretek vele díszíteni a körmöt.
2012.01.21. - Eruska
Nagyon praktikus termék könnyen fel lehet vele tolni a körömágyat a véső részével pedig eltávolítani nagyon megszerettem ajánlani tudom mindenkinek könnyen boldogulok vele pedig még kezdő vagyok
2012.01.12. - Pircsi25
Én nagyon elégedett vagyok,mindenről frissen értesülök.És bármit megtalálhatok könnyen,rengeteg választék közül.
DIAMOND NAILS 2011 KATALÓGUS LETÖLTÉS
13,3 MB
A következő terméket tette a kosarába
A kosárba tette még:
Ezzel a termékkel együtt vásárolták
LiveZilla Live Help
0.473544836044